Enter Domain Name:
bezdechsenny.info: Aparaty do bezdechu, Protezy Powietrzne, Koncentratory tlenu.
aparat do bezdechu sennego, proteza powietrzna - Aparat przeznaczony jest do terapii przy bezdechu sennym u dorosłych. System inteligentnej kontroli rejestruje obstrukcyjny bezdech senny (OSA). Nadaje się dla osób posiadających spłycenie oddychania, centralny bezdech senny, chrapanie.

Czynniki fizjologiczne takie jak rozmiar migdałków, kształt nosa, zwężenie górnych dróg oddechowych lub ich kombinacja zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na OSA (z ang. Obstructive Sleep Apnea OSA) .
Podczas snu, twoje drogi oddechowe mogą na tyle się rozluźnić, że zaczną opadać i blokować przepływ powietrza. Rozluźnienie pozwala tkance z tyłu gardła na wibracje podczas oddychania co powoduje chrapanie.

Ale jeśli tkanka miękka dróg oddechowych opadnie bardziej, spowoduje to całkowite zablokowanie dróg oddechowych i doprowadzenie do zatrzymanie oddychania. (W zasadzie ,słowo “apnea” jest terminem z języka Greckiego oznaczającym
“bez oddechu”)

Jest kilka sposobów leczenia OSA do których zaliczamy operację chirurgiczną i terapię CPAP. Udowodniono, że terapia CPAP jest efektywna dla wielu
pacjentów. CPAP podaje “ciągłe pozytywne ciśnienie powietrza”, dostarcza do twoich górnych dróg oddechowych powietrze, działając jak „szyna powietrzna” utrzymując otwarte drogi oddechowe podczas snu. Redukuje to a nawet eliminuje bezdech, pozwalając na głęboki, odświeżający
i nieprzerwany sen. Co ważniejsze, twoje ciało w pełni odpocznie a tlen będzie ciągle docierał do miejsc gdzie jest najbardziej potrzebny, pomagając ci uniknąć niektórych poważnych zachorowań związanych z OSA. SleepCube jest stworzony do przeprowadzenia leczenia w sposób cichy i komfortowy, tak abyś mógł przespać całą noc bez zakłóceń.

Aparaty do bezdechu, Protezy Powietrzne, Koncentratory tlenu.

Description: aparat do bezdechu sennego, proteza powietrzna - Aparat przeznaczony jest do terapii przy bezdechu sennym u dorosłych. System inteligentnej kontroli rejestruje obstrukcyjny bezdech senny (OSA). Nadaje się dla osób posiadających spłycenie oddychania, centralny bezdech senny, chrapanie. Czynniki fizjologiczne takie jak rozmiar migdałków, kształt nosa, zwężenie górnych dróg oddechowych lub ich kombinacja zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na OSA (z ang. Obstructive Sleep Apnea OSA) . Podczas snu, twoje drogi oddechowe mogą na tyle się rozluźnić, że zaczną opadać i blokować przepływ powietrza. Rozluźnienie pozwala tkance z tyłu gardła na wibracje podczas oddychania co powoduje chrapanie. Ale jeśli tkanka miękka dróg oddechowych opadnie bardziej, spowoduje to całkowite zablokowanie dróg oddechowych i doprowadzenie do zatrzymanie oddychania. (W zasadzie ,słowo “apnea” jest terminem z języka Greckiego oznaczającym “bez oddechu”) Jest kilka sposobów leczenia OSA do których zaliczamy operację chirurgiczną i terapię CPAP. Udowodniono, że terapia CPAP jest efektywna dla wielu pacjentów. CPAP podaje “ciągłe pozytywne ciśnienie powietrza”, dostarcza do twoich górnych dróg oddechowych powietrze, działając jak „szyna powietrzna” utrzymując otwarte drogi oddechowe podczas snu. Redukuje to a nawet eliminuje bezdech, pozwalając na głęboki, odświeżający i nieprzerwany sen. Co ważniejsze, twoje ciało w pełni odpocznie a tlen będzie ciągle docierał do miejsc gdzie jest najbardziej potrzebny, pomagając ci uniknąć niektórych poważnych zachorowań związanych z OSA. SleepCube jest stworzony do przeprowadzenia leczenia w sposób cichy i komfortowy, tak abyś mógł przespać całą noc bez zakłóceń.

Keywords: aparat do bezdech sennego, Aparat przeznaczony jest do terapii przy bezdechu sennym u dorosłych. System inteligentnej kontroli rejestruje obstrukcyjny bezdech senny (OSA). Nadaje się dla osób posiadających spłycenie oddychania, centralny bezdech senny, chrapanie. Czynniki fizjologiczne takie jak rozmiar migdałków, kształt nosa, zwężenie górnych dróg oddechowych lub ich kombinacja zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na OSA (z ang. Obstructive Sleep Apnea OSA) . Podczas snu, twoje drogi oddechowe mogą na tyle się rozluźnić, że zaczną opadać i blokować przepływ powietrza. Rozluźnienie pozwala tkance z tyłu gardła na wibracje podczas oddychania co powoduje chrapanie. Ale jeśli tkanka miękka dróg oddechowych opadnie bardziej, spowoduje to całkowite zablokowanie dróg oddechowych i doprowadzenie do zatrzymanie oddychania. (W zasadzie , słowo “apnea” jest terminem z języka Greckiego oznaczającym “bez oddechu”) Jest kilka sposobów leczenia OSA do których zaliczamy operację chirurgiczną i terapię CPAP. Udowodniono, że terapia CPAP jest efektywna dla wielu pacjentów. CPAP podaje “ciągłe pozytywne ciśnienie powietrza”, dostarcza do twoich górnych dróg oddechowych powietrze, działając jak „szyna powietrzna” utrzymując otwarte drogi oddechowe podczas snu. Redukuje to a nawet eliminuje bezdech, pozwalając na głęboki, odświeżający i nieprzerwany sen. Co ważniejsze, twoje ciało w pełni odpocznie a tlen będzie ciągle docierał do miejsc gdzie jest najbardziej potrzebny, pomagając ci uniknąć niektórych poważnych zachorowań związanych z OSA. SleepCube jest stworzony do przeprowadzenia leczenia w sposób cichy i komfortowy, tak abyś mógł przespać całą noc bez zakłóceń.

Tags: bezdechsenny, tlenu, koncentratory, bezdechu, powietrzne, protezy, aparaty, rozmiar, czcionki, skocz, cpap, poprawny, głównej, kolumny, strony, dla, drukuj, pdf, zwiększ, css, transitional, email, xhtml, zmniejsz, domyślny, bezdech, jest, klientów, okolic, snu, senny, sleepcube, pierwszej, nawigacji, treści, drugiej, tworzenie, biznesowych, ogłoszeń, osa,

Bezdechsenny.info

Content Revalency: Title: 85.71%   Description: 8.54%   Keywords: 8.59%  |  Document size: 17,859 bytes
More info: Whois - Trace Route - RBL Check
BEZDECHSENNY.INFO - Site Location
Country/Flag DE Germany
City/Region/Zip Code , ,
Organization QSC AG
Internet Service Provider QSC AG
BEZDECHSENNY.INFO - Domain Information
Domain BEZDECHSENNY.INFO   [ Traceroute  RBL/DNSBL lookup ]
Registrar NetArt Sp z o.o
Whois server whois.afilias.net
Created --
Updated --
Expires --
Time Left 0 days 0 hours 0 minutes
Status ok https://icann.org/epp#ok
DNS servers NS1.NAZWA.PL   85.128.128.10
NS2.NAZWA.PL   85.128.129.10
NS3.NAZWA.PL   85.128.128.99
BEZDECHSENNY.INFO - DNS Information
IP Address 62.146.68.135 ~ Whois - Trace Route - RBL Check
Domain Name Servers ns10.az.pl   46.242.144.100
ns12.az.pl   46.242.147.5
ns11.az.pl   46.242.145.8
Mail Exchange
Site Response Header
Response HTTP/1.1 301 Moved Permanently
Server Apache
Date Sat, 09 Apr 2011 03:08:10 GMT
Content-Type text/html; charset=utf-8
Cookie ja_purity_tpl=ja_purity; expires=Thu, 29-Mar-2012 03:08:11 GMT; path=/