Enter Domain Name:
programa.com.tr: Programa Tanıtım Hizmetleri Ltd. kurumsal kimlik, basılı ve dijital tasarım ve baskı konusunda tüm çözümleri kendi içinde barındıran "entegre" bir reklam ajansıdır.
Programa Tanıtım, basılı ve dijital medya alanında kurumsal kimlik, grafik tasarım, multimedia tasarımı, ambalaj ve outdoor tasarımları ile ofset baskı ve bitiriş sistemlerini aynı mekanda toplayan entegre bir multimedia ajansıdır. Programa Ltd. is a multimedia design agency that combines a large scale design and photography studio with ofset printing and finishing systems in the same place.

Programa Tanıtım Hizmetleri Ltd. kurumsal kimlik, basılı ve dijital tasarım ve baskı konusunda tüm çözümleri kendi içinde barındıran "entegre" bir reklam ajansıdır.

Description: Programa Tanıtım, basılı ve dijital medya alanında kurumsal kimlik, grafik tasarım, multimedia tasarımı, ambalaj ve outdoor tasarımları ile ofset baskı ve bitiriş sistemlerini aynı mekanda toplayan entegre bir multimedia ajansıdır. Programa Ltd. is a multimedia design agency that combines a large scale design and photography studio with ofset printing and finishing systems in the same place.

Keywords: reklam, tasarım, tasarim, dizayn, foto, fotoğraf, fotograf, reklam ajansı, ajans, programa, program, outdoor, giydirme, grafik, ambalaj, ofset baskı, baski, stand, interaktif cd, web sitesi, flash, animasyon, dijital, digital, media, medya, multimedya, multimedia, graphic, design, photography, animation, design agency, printing, packing, packaging, izmir

Tags: programa, reklam, dijital, tasarım, baskı, bir, entegre, ajansıdır, tanıtım, basılı, kimlik, kurumsal, tüm, konusunda, kendi, hizmetleri, içinde, çözümleri, barındıran, design, multimedia, ofset, outdoor, grafik, medya, ambalaj, printing, agency, photography,

Programa.com.tr

Content Revalency: Title: 0.00%   Description: 0.00%   Keywords: 0.00%  |  Document size: 2,447 bytes
More info: Whois - Trace Route - RBL Check
PROGRAMA.COM.TR - Site Location
Country/Flag TR Turkey
City/Region/Zip Code , ,
Organization Cizgi Telekomunikasyon Anonim Sirketi
Internet Service Provider Cizgi Telekomunikasyon Anonim Sirketi
PROGRAMA.COM.TR - DNS Information
IP Address 89.19.29.80 ~ Whois - Trace Route - RBL Check
Domain Name Servers ns2.natrohost.com   85.159.67.2
ns1.natrohost.com   79.98.132.234
Mail Exchange mx1.programa.com.tr  
mx2.programa.com.tr  
Site Response Header
Response HTTP/1.1 200 OK
Server Microsoft-IIS/6.0
Date Sat, 16 Apr 2011 00:51:57 GMT
Content-Type text/html