Enter Domain Name:
shalin.com.tr:  Shalin Ayakkabi / Shalin Shoes - Bayan Moda Ayakkabicisi / Shalin Fashion Boots
Sezer Ayakkabi 1972 yilinda Osman Sezer tarafindan kurulmus olup 1995 yilinda Sezer Ayakkabi San. Tic. Ltd. Sti. ünvani alarak sirket haline gelmistir. Sirketimiz Sefaköy/Istanbul fabrikasinda 150 çalisani ile bayan ayakkabisi üretmektedir. Üretilen ürünler Beyazit/Istanbul merkezimizde 30 kisilik pazarlama kadrosu ile yurt içi ve disina ( Rus Federasyonu, Ispanya, Italya, Macaristan, Sirbistan, Bulgaristan, Japonya ve Fransa) pazarlanmaktadir. Üretimimizin % 70’i ihraç edilmekte olup ihracat yogunlugunu Balkan ülkeleri olusturmaktadir. Orta dogu ülkelerinde fuarlar araciligi ile görmüs oldugumuz potansiyeli degerlendirebilmek, üretim ve günümüz çizgilerini, modellerimize hizli bir sekilde yansitmak amaci ile fabrikamiza yeni ayakkabi makinelerinin alimi, öncelikli yatirim planimizi olusturmaktadir. Bu dogrultuda gerek üretimde gerekse pazarlamada çalisan personelimizin egitimine hiz vermis bulunmaktayiz. Üretimimizi olusturan bayan ayakkabisi için günün moda çizgileri, her zaman vazgeçilmez unsur oldugundan modelistlerimizin yaraticiligi sirketimizin için çok büyük bir önem arz etmektedir.Koleksiyonlarimiz da moda çizgilerini yansitan feminen modeller ön planda olmakla beraber, günümüz bayaninin sehir yasamindaki rahatligi için kolay kullanimli ayakkabilar da  genis yelpazemiz içinde yer almaktadir.Koleksiyonlarimizi olusturan ayakkabilarin üretiminde en dogal ve kaliteli malzemeleri kullanmaya azami ölçüde dikkat ettigimizi ve sagliginizin bizim için her seyden önemli oldugunu belirtmek isteriz.

Shalin Ayakkabi / Shalin Shoes - Bayan Moda Ayakkabicisi / Shalin Fashion Boots

Description: Sezer Ayakkabi 1972 yilinda Osman Sezer tarafindan kurulmus olup 1995 yilinda Sezer Ayakkabi San. Tic. Ltd. Sti. ünvani alarak sirket haline gelmistir. Sirketimiz Sefaköy/Istanbul fabrikasinda 150 çalisani ile bayan ayakkabisi üretmektedir. Üretilen ürünler Beyazit/Istanbul merkezimizde 30 kisilik pazarlama kadrosu ile yurt içi ve disina ( Rus Federasyonu, Ispanya, Italya, Macaristan, Sirbistan, Bulgaristan, Japonya ve Fransa) pazarlanmaktadir. Üretimimizin % 70’i ihraç edilmekte olup ihracat yogunlugunu Balkan ülkeleri olusturmaktadir. Orta dogu ülkelerinde fuarlar araciligi ile görmüs oldugumuz potansiyeli degerlendirebilmek, üretim ve günümüz çizgilerini, modellerimize hizli bir sekilde yansitmak amaci ile fabrikamiza yeni ayakkabi makinelerinin alimi, öncelikli yatirim planimizi olusturmaktadir. Bu dogrultuda gerek üretimde gerekse pazarlamada çalisan personelimizin egitimine hiz vermis bulunmaktayiz. Üretimimizi olusturan bayan ayakkabisi için günün moda çizgileri, her zaman vazgeçilmez unsur oldugundan modelistlerimizin yaraticiligi sirketimizin için çok büyük bir önem arz etmektedir.Koleksiyonlarimiz da moda çizgilerini yansitan feminen modeller ön planda olmakla beraber, günümüz bayaninin sehir yasamindaki rahatligi için kolay kullanimli ayakkabilar da genis yelpazemiz içinde yer almaktadir.Koleksiyonlarimizi olusturan ayakkabilarin üretiminde en dogal ve kaliteli malzemeleri kullanmaya azami ölçüde dikkat ettigimizi ve sagliginizin bizim için her seyden önemli oldugunu belirtmek isteriz.

Tags: shalin, com, ayakkabi, moda, bayan, fashion, boots, ayakkabicisi, shoes,

Shalin.com.tr

Content Revalency: Title: 0.00%   Description: 0.00%   Keywords: 0.00%  |  Document size: 7,350 bytes
More info: Whois - Trace Route - RBL Check
DMOZ Information
Sezer Ayakkabı
Bayan ayakkabısı üretimi yapan firmanın tanıtımı, Shalin markalı koleksiyonu, satış noktaları ve iletişim bilgileri yer alıyor. [Türkçe-İngilizce]

Top/World/Türkçe/Ekonomi_ve_İş_Dünyası/Tüketici_Ürün_ve_Hizmetleri/Hazır_Giyim/Ayakkabı/Kadın
http://www.shalin.com.tr/

Shalin.com.tr has 1 URLs listed in 1 Dmoz categories.

Related Sites:   Bayned.com , Missclaire.com , Veroni.com.tr , Culcu.com ,
SHALIN.COM.TR - Site Location
Country/Flag TR Turkey
City/Region/Zip Code , ,
Organization Hosting Internet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anon
Internet Service Provider Hosting Internet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Anon
SHALIN.COM.TR - DNS Information
IP Address 212.68.48.107 ~ Whois - Trace Route - RBL Check
Domain Name Servers ns.shalin.com.tr  
Mail Exchange aspmx3.googlemail.com   74.125.141.26
aspmx.l.google.com   74.125.202.26
alt1.aspmx.l.google.com   74.125.192.27
alt2.aspmx.l.google.com   74.125.141.26
aspmx2.googlemail.com   74.125.192.27
Site Response Header
Response HTTP/1.1 200 OK
Server Microsoft-IIS/6.0
Date Thu, 06 Aug 2009 12:33:49 GMT
Content-Type text/html